Müvekkil Görüşleri

Avukatlık alanında OSMANOĞLU HUKUK  Bürosundan uzun yıllardır çözüm ortağımız olarak hizmet almaktayız. Uluslararası bir firma olarak şirket ve işveren haklarını korurken konunun sosyal ve insani boyutlarında değerlendirerek kararlarımızı aksiyona dönüştürmekteyiz. Bu konuda OSMANOĞLU HUKUK ile yakaladığımız sinerji en üst seviyede gerçekleşmekte bu da bizim gibi profesyonel yöneticilere vicdani rahatlık sunmaktadır.

 OSMANOĞLU HUKUK davalarımız dışında ayrıca şirketin kurumsallaşma adına attığı adımlarda kanuni ve sosyal sorumluluk vizyonumuza paralel olarak yapılanmamızda da büyük katkı sağlamıştır. Şirket el kitabı oluşturulması ve yayınlanması, sözleşmelerin yeni kanunlara göre revizyonu bugün  kazanabildiğimiz birçok işe iade davalarında ve ticari davalarımızda haklarımızı eksiksiz korumaya yardımcı olmuştur.

 Uluslar Arası Hukuk alanında da uzman kadrosuyla bizlere hizmet vermektedir.

Araştırmacı, yenilikleri takip eden ve kendini sürekli geliştiren yapısıyla OSMANOĞLU HUKUK Bürosunu tüm işveren ve profesyonel yöneticilere tavsiye ederim.

Cüneyt Kuyumcu

Genel Müdür

SML Türkiye

 

OSMANOĞLU HUKUK, hukuki sorunlarımızda bize sağladığı hızlı ve doğru geri dönüşlerle uzun yıllardır çalışmaktan memnuniyet duyduğum bir hukuk bürosudur

Önder Şekercioğlu

Şirket Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı

ÖNDER SİGORTA VE REASSÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş.

 

Nurşen Osmanoğlu bildiğim en iyi avukat. En zor davalarda bile Nurşen Hanım’ın dirayeti ve yetkinliğiyle kazanmayı bildik

Dr. Adnan Veysel Ertemel

Öğretim Üyesi ve Kurucu Ortak

PERSONA İLETİŞİM HİZMETLERİ