Müvekkil Görüşleri

Avukatlık alanında OSMANOĞLU HUKUK  Bürosundan uzun yıllardır çözüm ortağımız olarak hizmet almaktayız. Uluslararası bir firma olarak şirket ve işveren haklarını korurken konunun sosyal ve insani boyutlarında değerlendirerek kararlarımızı aksiyona dönü����������türmekteyiz. Bu konuda OSMANO����������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������LU HUKUK ile yakaladı��������������������������������������ımız sinerji en üst seviyede gerçekleşmekte bu da bizim gibi profesyonel yöneticilere vicdani rahatlık sunmaktadır.

 OSMANOĞLU HUKUK davalarımız dışında ayrıca şirketin kurumsallaşma adına attığı adımlarda kanuni ve sosyal sorumluluk vizyonumuza paralel olarak yapılanmamızda da büyük katkı sa��lamıştır. Şirket el kitabı oluşturulması ve yayınlanması, sözleşmelerin yeni kanunlara göre revizyonu bugün  kazanabildi��imiz birçok işe iade davalarında ve ticari davalarımızda haklar����mız���� eksiksiz korumaya yardımcı olmuştur.

 Uluslar Arası Hukuk alanında da uzman kadrosuyla bizlere hizmet vermektedir.

Araştırmacı, yenilikleri takip eden ve kendini sürekli geliştiren yapısıyla OSMANOĞLU HUKUK Bürosunu tüm işveren ve profesyonel yöneticilere tavsiye ederim.

Cüneyt Kuyumcu

Genel Müd��r

SML Türkiye

 

OSMANO��LU HUKUK, hukuki sorunlar��mızda bize sağladığı hızlı ve doğru geri dönüşlerle uzun yıllardır çalı��maktan memnuniyet duyduğum bir hukuk bürosudur

Önder Şekercioğlu

Şirket Ortağı ve Yönetim Kurulu Başkanı

ÖNDER SİGORTA VE REASSÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş.

 

Nurşen Osmanoğlu bildiğim en iyi avukat. En zor davalarda bile Nurşen Hanım’ın dirayeti ve yetkinliğiyle kazanmay�� bildik

Dr. Adnan Veysel Ertemel

Öğretim Üyesi ve Kurucu Ortak

PERSONA İLET��ŞİM HİZMETLER��