HAKKIMIZDA

 

OSMANOĞLU Hukuk Bürosu

Her müvekkili ile doğrudan iletişimi ilke olarak kabul etmektedir.

Müvekkillerinin ticari hedeflerine ula��maları konusunda güçlü, doğru, özenli ve hızlı hukuki destek sağlamaktadır.

Mesleki bilgi, birikim ve tecrübesiyle hukuki uyuşmazlıklar konusunda önleyici hukuki danışmanlık hizmeti vererek ihtilaf çıkmasının önünü almaktadır.

DSC_0181

1995 yılında kurucu ortak Av. Nurşen OSMANOĞLU tarafından kurulmuş OSMANOĞLU Hukuk Bürosu, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren yerli ve yabancı müvekkillere hukuki destek veren butik bir hukuk bürosudur.

Büromuz başta Ticaret Hukuku ve Şirketler Hukuku olmak üzere, Şirket Birleşme ve Devralmaları, Sermaye Piyasası Hukuku, Sigorta Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Marka, Patent, Borçlar Hukuku, Tüketici Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Yabancılar Hukuku, Ulusal& Uluslararası Tahkim, İcra ve İflas Hukuku gibi alanlarda uzman avukat ve danışmanlarıyla şirketlere hukuki destek sağlamaktadır.

Ticari ve hukuki alanlarda güçlü uluslararası bağlantıları bulunan büromuz Türkçe, İngilizce ve Fransızca dillerinde hizmet vermektedir.

OSMANOĞLU Hukuk Bürosu, kurulduğu günden bu yana Türkiye’de ve Dünyada liderlik mücadelesi veren yerel ve yabancı sermayeli şirketlere geniş kapsamlı ve artı değer yaratacak nitelikte hukuki danışmanlık, sözleşme ve dava hizmetleri vermektedir.

Türk-Fransız Ticaret Derneği üyesi olan büromuz, İstanbul�����������������������������������������������������������������������un İş Merkezlerinden biri olan EGS Business Park’ da bulunmaktadır.


MÜVEKKİL GÖRÜŞLERİ İÇİN TIKLAYINIZ